sobota, 16 maja 2015

"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."

Elo kasztany!
Jesteśmy Jannette i Gabrielle, ale przyjaciele mówią nam Stefan i Zenek. Mamy po 16 lat i razem chodzimy do III klasy gimnazjum. Dystans do siebie i poczucie humoru to nasze dominujące cechy. Lubimy jeździć po Polsce, ale w naszych "wyprawach" przedstawiamy miejsca rzadko odwiedzane przez ludzi, ponieważ chcemy uświadomić Wam, że nie tylko duże miasta są pięknymi miejscowościami. Na tym blogu mamy zamiar opisywać zdarzenia z własnego życia i z naszych wypraw. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasz pomysł. W tym szarym, smutnym świecie postaramy się przedstawić Wam życie z naszego punktu widzenia. 
Trochę o nas:
Jak już wiecie, mamy po 16 lat. Znacie nasze imiona i zainteresowania, orientujecie się też w tym, co będziemy umieszczać na blogu, ale nie macie jeszcze wiedzy o naszym "życiorysie". Zaczniemy więc od początku. Urodziłyśmy się w 1999 roku. Poznałyśmy się dopiero w I klasie gimnazjum, ale jesteśmy dla siebie jak siostry. Wbrew pozorom nasze życie to nie sielanka i mamy swoje problemy. Nauczyłyśmy się jednak z nimi "walczyć". Nie pochodzimy z tzw. "kasiastych" rodzin, a na wszystko co mamy musimy sobie zapracować. Pomimo wszystkich trudności, cieszymy się z życia i mamy nadzieję, że dzięki nam Wy też zaczniecie inaczej postrzegać swoje.
Zapraszamy Was na profile społecznościowe, na których możecie nas znaleźć:
Instagram: Gabrielle | Jannette
Twitter: Gabrielle | Jannette
Ask: Gabrielle | Jannette
Jeżeli ktoś chciałby się poradzić lub porozmawiać na priv, można pisać do nas na Asku w pytaniu, a my podamy Wam Facebook'a. 
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym." ~ Oscar Wilde